EventsCalendar
forCultureLovers

www.kulturaskalendars.lv un www.culturemap.lv piedāvā plašu un pārskatāmu informāciju par izstādēm, koncertiem, izrādēm, uzvedumiem, diskusijām, lekcijām, nodarbībām, festivāliem, svētkiem, tirdziņiem un citām kultūrā balstītām aktivitātēm Rīgā.

Nākotnē plānojam papildināt ar informāciju par kultūras notikumiem arī citur Latvijā un ārpus tās robežām. Mēs ceram, ka www.kulturaskalendars.lv un www.culturemap.lv kļūs par noderīgu palīgu tiem Latvijas iedzīvotājiem un viesiem, kuri vēlas bagātināt savu pieredzi ar daudzveidīgiem mūsdienu kultūras piedzīvojumiem.

Pagaidām lapa vēl tiek uzlabotu un darbojas testa režīmā. Tādēļ atvainojamies, ja kaut kas nestrādā vai ir ieviesusies kāda kļūda.

Lapu veido Totaldobže mākslas centrs sadarbībā ar Radošo kvartālu un teritoriju asociāciju. Tās izveidošanu atbalsta Rīgas dome.

 

KĀ IEVIETOT INFORMĀCIJU PAR PASĀKUMU?

Sūti informāciju par pasākumu uz info@totaldobze.com:

1) nosaukums

2) norises datums un laiks

3) norises vieta

4) īss apraksts (ne vairāk kā 300 zīmes)

5) tiešsaite uz pasākuma lapu

Informācijai jābūt gan latviešu, gan angļu valodā.

Informācijas ievietošana par pasākumu kalendārā ir bez maksas.

 

 

 

Kā ievietot reklāmu?

Ievieto papildus reklāmu par savu pasākumu un Tu palīdzēsi mums nosegt lapas administrēšanas un popularizēšanas izdevumus

Reklāma fonā – 20 EUR par pirmo dienu + 10 EUR par katru nākamo dienu

Reklāma pa labi no kalendāra – 5 EUR par pirmo dienu + 2,5 EUR par katru nākamo dienu

Reklāmas laukumu izmēri pa labi no kalendāra – platums 172 pix; var būt gan nekustīgs attēls (jpg, png), gan animācija (gif) ar tiešsaiti

Vairāk info par reklāmas izvietošanu – info@totaldobze.com

 

 

 

 

Kādēļ mēs nolēmām veidot šo lapu?

Totaldobže mākslas centrs piedāvā daudzveidīgu mūsdienu mākslas programmu kopš 2009. gada, taču informēšana par pasākumiem, kuri notiek neregulāri un dažādās vietās, prasa lielākus resursus, nekā tie ir pieejami. Rezultātā pasākumu apmeklētāju skaits ir daudz mazāks nekā tas varētu būt. Līdzīga situācija ir arī daudziem citiem mūsdienu kultūras notikumu organizētājiem Rīgā. Lai uzzinātu par visiem pasākumiem, kas gaidāmi tuvākajā laikā, potenciālajam apmeklētājam ir ne tikai jāzin visi to organizētāji, bet regulāri jāapmeklē dažādas informatīvās platformas internetā, kas prasa daudz laika un ne vienmēr dod vēlamo rezultātu. Tas būtiski kavē mūsdienu mākslas pieejamību plašāka iedzīvotāju lokam Latvijā, nemaz nerunājot par Latvijas viesiem un tiem, kuri uzturas īstermiņā vai dzīvo Latvijā, bet neprot latviešu valodu. No lielāka apmeklētāju skaita ieguvēji būtu ne tikai organizētāji, norišu vietu uzturētāji, iesaistītie mākslinieki, bet arī sabiedrība kopumā.