EventsCalendar
forCultureLovers

Kulturaskalendars.lv piedāvā pārskatāmu informāciju par izstādēm, koncertiem, izrādēm, uzvedumiem, diskusijām, lekcijām, nodarbībām, festivāliem, svētkiem, tirdziņiem un citām kultūrā balstītām aktivitātēm Rīgā.

Nākotnē plānojam papildināt ar informāciju par kultūras notikumiem arī citur Latvijā un ārpus tās robežām. Mēs ceram, ka www.kulturaskalendars.lv kļūs par noderīgu palīgu tiem Latvijas iedzīvotājiem un viesiem, kuri vēlas bagātināt savu pieredzi ar daudzveidīgiem mūsdienu kultūras piedzīvojumiem.

Pagaidām lapa vēl tiek uzlabotu un darbojas testa režīmā, tādēļ atvainojamies, ja kaut kas nestrādā vai ir ieviesusies kāda kļūda.

Lapu veido Totaldobže mākslas centrs sadarbībā ar Radošo kvartālu un teritoriju asociāciju. Tā ir izveidota ar Rīgas domes atbalstu.

 

KĀ IEVIETOT INFORMĀCIJU PAR PASĀKUMU?

Sūti informāciju par pasākumu uz info@totaldobze.com

1) nosaukums

2) norises datums un laiks

3) norises vieta

4) īss apraksts (ne vairāk kā 300 zīmes)

5) tiešsaites uz pasākuma lapu, rakstu par pasākumu, biļešu iegādes vietu

Informācijai jābūt gan latviešu, gan angļu valodā.

Informācijas ievietošana par pasākumu kalendārā ir bez maksas.

 

 

 

KĀ IEVIETOT REKLĀMU?

Ievieto reklāmas baneri par savu pasākumu un Tu palīdzēsi mums nosegt lapas uzturēšanas izdevumus

Reklāma fonā – 10 EUR par pirmo dienu + 5 EUR par katru nākamo dienu

Reklāmas baneris* – 5 EUR par pirmo dienu + 2,5 EUR par katru nākamo dienu

*Atsūti mums attēlu(s) – platums 172 pix un tekstu (datums, nosaukums, vieta) un mēs paši izveidosim reklāmas baneri un izvietosim lapas labajā malā

Vairāk info par reklāmas izvietošanu – info@totaldobze.com

 

 

 

 

Mūsu motivācija

Totaldobže mākslas centrs piedāvā daudzveidīgu mūsdienu mākslas programmu kopš 2009. gada, taču informēšana par pasākumiem, kuri notiek neregulāri un dažādās vietās, prasa lielākus resursus, nekā tie ir pieejami. Rezultātā pasākumu apmeklētāju skaits ir daudz mazāks nekā tas varētu būt. Līdzīga situācija ir arī daudziem citiem mūsdienu kultūras notikumu organizētājiem Rīgā. Savukārt, lai uzzinātu par visiem pasākumiem, kas gaidāmi tuvākajā laikā, potenciālajam apmeklētājam ir ne tikai jāzin visi to organizētāji, bet regulāri jāapmeklē dažādas informatīvās platformas internetā, kas prasa daudz laika un ne vienmēr dod vēlamo rezultātu. Tas būtiski kavē mūsdienu mākslas pieejamību plašākam iedzīvotāju lokam Latvijā, nemaz nerunājot par Latvijas viesiem un tiem, kuri uzturas īstermiņā vai dzīvo Latvijā, bet neprot latviešu valodu. No lielāka apmeklētāju skaita ieguvēji būs ne tikai organizētāji, norišu vietu uzturētāji, iesaistītie mākslinieki, bet arī sabiedrība kopumā.